Başar Trafik

Başar Trafik

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,528
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Başarsoft

Bulunduğunuz şehirdeki trafik durumunu anlık olarak görmek ve güzergah belirlemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Başar Trafik uygulaması Android akıllı telefon ve tabletinizden kullanabileceğiniz bir trafik durumu görme uygulaması. Sadece büyük şehirler değil aynı zamanda Türkiye'nin pek çok şehrinden de trafik sıkışıklıklarını ve durumunu gösterebilen uygulama böylece güzergahınızı en uygun şekilde belirlemenizi sağlıyor.

Uygulama üzerinde trafiği doğru şekilde yorumlayabilmeniz için çeşitli renkler kullanılmış ve bunlar yeşilden kırmızıya doğru sıralanarak açık trafikten sıkışık trafiğe doğru değişiklik gösteriyorlar. Harita sistemi ile entegrasyonu sayesinde trafik durumuna göre güzergah belirlemesi de otomatik olarak yapılabiliyor. Böylece hangi yolu seçeceğinize karar vermeye çalışmak yerine otomatik bir yol tarifi alabiliyorsunuz.

Varolan trafik bilgileri şirketin kendi sahip olduğu vericilerden toplanmakta ve aynı zamanda siz de uygulamayı kullanırken trafik durumunu uygulamaya ilettiğiniz için kullanıcı bilgilerine göre doğru bir şekilde mevcut trafik durumu ölçülebilmekte.

Tahmin edebileceğiniz gibi trafik ve harita durumunu görebilmek için stabil bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Çünkü tüm veriler anlık olarak sunuculardan çekiliyor ve böylece anlık olarak trafik bilgisinin aktarılması mümkün hale geliyor.