Basketball Arcade Machine

Basketball Arcade Machine

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • DOSYA BOYUTU 21.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lemondo Entertainment

Basketball Arcade Machine, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir basketbol oyunu.

Basketball Arcade Machine, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir basketbol oyunu ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. İlginç bir atmosfere sahip olan bu oyunda basketbol maçlarına katılmak yerine oyun salonlarında görmeye alıştığımız basketbol makinesinde mücadele ediyoruz.

Jetonu atıp verilen süre içerisinde en fazla basketi atmaya çalıştığımız oyunu az çok herkes hatırlayacaktır. Oynamamış olsanız dahi mutlaka oynana birkaç kişiye denk gelmiş olabilirsiniz. Bu oyunda da amacımız hızlı atışlar yaparak topları potaya göndermek ve mümkün olan en yüksek skora ulaşmak.

Oyunda kullanılan grafikler beklentileri karşılıyor olsa bile çok mükemmel olduklarını söyleyemem. Açıkçası fizik motorunun ve grafik modellemelerinin biraz daha iyileştirmeye ihtiyacı var.

Aynı şey kontoller için geçerli değil. Topu atmak son derece rahat ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriliyor. Genel olarak keyifli bir oyun olduğunu belirtebilecğeimiz Basketball Arcade Machine, basketbol oyunlarına merakı olan ve ücretsiz basketbol oyunları oynamak isteyen oyunseverlerin denemesi gereken bir seçenek.