Basketball Showdown

Basketball Showdown

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 148
  • DOSYA BOYUTU 22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naquatic LLC

Basketball Showdown, basketbol severler için hazırlanan müthiş grafiklere sahip, eğlenceli ve ücretsiz bir Android basketbol oyunudur.

Basketball Showdown, tekli başınıza, arkadaşlarınızla veya diğer online oyuncular ile karşılaşacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir Android basketbol oyunudur.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, tek başınıza oynayarak tecrübe puanınızı arttırıp altın biriktirebilirsiniz. Böylece yeni basketbol toplarının kilidini açabilir ve oyun içindeki yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Birbirinden güzel ve ateşli basketbol toplarının kilidini açabilmek için usta bir basketçi olmanız gerkemektedir.

Oyunda almanız gereken bir çok kupa ve tamamlamanız gereken pek çok görev bulunmaktadır. Kupa aldıkça ve görevleri tamamladıkça oyun tarafından ekstra ödüller verilmektedir. Fakat oyundaki asıl amacınız tüm kupa ve görevleri tamamlayarak süper star olmaktır.

Oyunun en iyi yanlarından birisi ise arkadaşlarınız ve diğer oyuncular ile online olarak karşılaşabilmeniz. Katılacağınız turnuvalarda diğer oyuncular ile karşılaşarak birincilik ödülüne ulaşmak için hepsini birer birer yenmelisiniz.

Muhteşem grafikleri ve kolay oynanımı ile oyuncuların ilgisini çeken Basketball Showdown oyununu ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.