Battle Golf

Battle Golf

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • DOSYA BOYUTU 8.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Colin Lane

Battle Golf, arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir golf oyunu.

Battle Golf, Android işletim sistemin taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir golf oyunu. Beceri oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcılara hitap eden bu oyunda başarılı olabilmek için hamlelerimizi çok titiz bir zamanlamayla gerçekleştirmemiz gerekiyor.

Bize kalırsa oyunun en iyi özelliği arkadaşlarımızla aynı ekran üzerinde oynayabilmemize imkan tanıyan yapısı. İnternet veya bluetooth bağlantısına ihtiyaç duymadan, aynı ekran üzerinden arkadaşlarımızla çetin mücadeleler içerisine girebiliyoruz.

Battle Golf'teki temel amacımız topumuzu ekranın orta bölümünde duran adanın üzerindeki deliğe sokmak. Bunu yaparken çok hızlı olmamız gerekiyor çünkü ekranın diğer tarafında bulunan rakibimiz de boş durmuyor. Oyundaki hedef alma mekanizması otomatik olarak hareket ediyor. Kendi tarafımızda bulunan butona basarak topu fırlatabiliyoruz.

Oyunda zaman zaman meydana gelen ilginçlikler, keyif seviyesini artırıyor. Örneğin, deliğin yanında bulunan bir kuş topumuzun yönünü değiştirebiliyor veya ortadaki ada çöküyor ve yerine devasa bir balina çıkıyor. Bu tarz detaylar ile oyun oldukça zengin bir hale getirilmiş.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Battle Golf, arkadaşlarıyla oynayabilecekleri eğlenceli bir oyun arayanların mutlaka denemesi gereken türden bir seçenek.