Battlestone

Battlestone

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 173
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zynga

Battlestone üst kalite bir Android oyunudur

Battlestone Farmville gibi sosyal oyunlardaki başarılarıyla tanıdığımız Zynga tarafından Android cihazlar için çıkarılmış ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon-RPG türünde bir oyundur.

Battlestone'da kendi kahramanımızı yaratarak şeytana karşı amansız bir mücadeleye giriyorsunuz. Kahramanınızın yeteneklerini ve özelliklerini değiştirebilmek sizin tercihinize bırakılmakta.Oyundaki üst kalite ilk olarak grafiklerde kendini gösteriyor. Oyunun grafikleri oldukça canlı ve yüksek detaylı. Bunun yanında büyü ve çarpışma efektleri de bu kaliteyi tamamlamakta. Çevre görselleri de oyunun genel kalitesini yansıtıyor.

Battlestone'yi eğlenceli yapan en önemli unsurlardan biri de yaratıcı kontrol sistemi. Oldukça kolay ve pratik bir şekilde oynanabilen oyunda kahramanımızı dokunmatik olarak kontrol edebiliyoruz. Parmağımızı ekranda sürükleyerek kahramanımızın kılıcını savurmasını veya asasını kullanmasını sağlayabilmekteyiz. Özel yeteneklerimizle bu tip saldırıları birleştirerek akıcı bir şekilde savaşabilmemiz mümkün.

Battlestone multiplayer desteği sayesinde oyuna farklı bir boyut kazandırıyor. Online olarak oynanabilen oyunda PvP mücadeleleri ile başka oyuncuların kahramanıyla kendi kahramanımızı savaştırabiliyoruz. Kazandığımız savaşlar sonucu "Battlestone"lar elde edebiliyor ve bu "Battlestone"lar ile eşsiz özelliklere sahip yeni kahramanlar açabiliyoruz.

Loncalar kurma ve haftalık lonca turnuvalarına katılma imkanı sunan oyun sosyal anlamda da oldukça başarılı.

Not:

Oyun çalışmak için internet bağlantısı ve 600 MB boş alan gerektirmektedir. Oyun dosyaları oyun açılışında internet üzerinden indirileceği için WiFi bağlantı kullanmanız tavsiye edilir.

Battlestone'nin oynanış görüntülerini de içeren videomuzu seyrederek oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz: