Beat the Boss

Beat the Boss

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 265
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Hive Corporation

Beat the Boss ile kolayca stres atabilirsiniz

Maaşınıza zam mı gelmedi? Yıllardır beklediğiniz terfiyi alamadınız mı? Yoksa sürekli ek mesai mi yapıyorsunuz?

Merak etmeyin ilacınız burada. Beat the Boss size eğlenceli bir stres atma yolu sunacak ücretsiz bir Android patron dövme oyunudur.

Beat the Boss bize gündelik iş hayatının acı gerçeklerini bir nebze olsun unutturabilecek eğlenceli ve mizahi yönü kuvvetli bir Android oyunudur. Oyunda patronumuzu temsil eden ve Southpark çizgifilmlerindeki karakterleri andıran bir karakteri doyasıya pataklayabiliyoruz ve hıncımızı alabiliyoruz.

Beat the Boss oldukça ilginç bir oyun mantığına sahiptir. Oyunda patronumuzu dilediğimiz gibi pataklayabiliyoruz; fakat patronumuzu dayaktan gebertmek eğlencemizn kısa sürmesine sebep olmakta. Patronumuzun bize çektirdiği acıların karşılığını bulması ve keyfimizin yerine gelmesi için patronumuzu öldürmeden ayakta tutmalı ve patronumuzdan öcümüzü alabilmek için alternatif yollar keşfetmeliyiz.

Beat the Boss'da oldukça geniş bir silah ve araç yelpazesine sahibiz. Kalem ve post-it gibi sıradan ofis gereçlerinin yanı sıra AK-47, tabanca, bazuka ve yumurta gibi stres atma araçları emrimize sunulmakta. Oyunda patronumuzu dövdükçe kazanacağımız altınlar ile yeni silahlar alabiliyor; hatta bu silahları geliştirebiliyoruz. Silahlarımızı geliştirdikçe daha çok altın kazanabilmemiz mümkün.

Farklı patron tipleri, orjinal fizik motoru ve sınırsız eğlence Beat the Boss'da bizleri beklemekte.