Beevolution

Beevolution

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 87
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aesis Game Studios

Beevolution oldukça eğlenceli bir Android oyunudur

Beevolution yaratıcı bir oynanaışa sahip ve bol eğlence sunan, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

Özel bir oyun yapısını kaliteli grafiklerle birleştiren Beevolution diğer herhangi bir oyundan oldukça farklı olan oynanışı sayesinde size özel bir oyun tecrübesi yaşatmaktadır.

Beevolution'da bir grup arıya özgürlük mücadelelerinde yardımcı olmaktayız. İşçi arılarımız yıllardır hizmet verdikleri kraliçe arı tarafından baskı altında tutulmaktadırlar. Fakat bu gidişata bir dur deme zamanı geldiğini anlayan işçi arılarımız hep birlikte kraliçe arıya karşı ayaklanmıştır.

İşçilerimize bu ayaklanmalarında eşlik ederken bize saldıran savaşçı arılar tarafından atılan mermilerin üzerine dokunarak mermileri savaşçı arılara geri fırlatmalıyız. Oyundaki temel amacımız öncelikle kendi kovanımızı savunmaktır. Kovanımızı savunduktan sonra düşman kovanını olabildiğince hızlı bir şekilde yok etmeliyiz. İşçi arılar olduğumuz için tek savunmamız düşman mermileridir.

Beevolution'da farklı tipte savaşçı arılarla karşılaşacağız. Bu karşılaşmalarımız sırasında zamana dikkat etmeli ve verilen süre içerisinde düşman kovanı yok etmeliyiz. Beevolution oynanışı renklendiren farklı elementlere de sahiptir. Düşmanlarla savaştıkça elde ettiğimiz balı kullanarak aktif ve pasif bonusları etkinleştirebiliyor ve kritik anlarda yardım alabiliyoruz.

Beevolution ODTÜ Atom'da yer alan bir Türk oyun şirketi Aesis Game Studios tarafından geliştirilmiş başarılı ve eğlenceli bir mobil oyundur. Birçok farklı elementi yaratıcı bir şekilde birleştiren oyun denenmeyi hakediyor.