Berserk the Cataclysm

Berserk the Cataclysm

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 112
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IDC Games

Berserk the Cataclysm, MMO ögeleri barındıran bir kart oyunudur.

Online kart oyunlarının yükselişte olduğu bu dönemde, tarayıcı üzerinden oynanabilen online oyunlar da artık bu türe yer vermeye başladı. En yeni örneklerden biri olan Berserk the Cataclysm de, sunduğu fantastik dünyanın üzerine kurulu stratejik bir yapıda elinizden geleni yapmanız için sizi sahaya çıkartıyor. Elbette fantastik dünyanın en güçlü savaşçıları ve büyücüleri ile beraber! Berserk'te kullanacağınız kartların her biri sizin ordunuz, savunmanız gereken kulelerle düşmanlarınıza korku salmak için bekliyorlar.

Berserk'in sunduğu mekanik, oynaması ücretsiz olan ve aslında "Hearthstone klonu" dediğimiz diğer oyunlardan biraz daha farklı. Berserk için de aynı şeyi söyleyebiliriz ancak en azından kart tasarımları ve kullandığı çeşitli animasyonlarla kendinizi kandırılmış hissetmiyorsunuz. Çeşitlilik bakımından sıradan MMORPG oyunlarının harita, klan sistemi ve kule yapılarını da etkili bir şekilde kullanıyor. Tabii görevler gereğince de oyunda ne kadar ilerlerseniz o kadar kart sahibi oluyorsunuz. Daha çok kart demek dolayısıyla daha çok güç demek, orta dünyanın ırklarını tek bir çatıda toplayıp stratejik açıdan güçlü bir deste yapmalısınız.

PvP bakımından Berserk, kart kombinasyonlarına göre imkanlar sunuyor. Farklı kombinasyonların her zaman daha iyi olabileceği bir sistem kullanılmış, böylece oyunda birden çok deste deneyebiliyor, rakiplerinize göre değişiklikler yapabiliyorsunuz. Oyun içerisinde çeşitli etkinlikler, haftalık görevler ve elbette paralı içeriklerle yeni kartlar kazanmak mümkün. Ancak bunları sadece oynayarak kazanabileceğinizi de hatırlatmak gerekli. Her şeyden önce strateji anlamında en güçlü kart değil, en güçlü kombinasyonun kazanacağını unutmayın.

Berserk the Cataclysm, kullandığı fantastik ve MMO ögeleriyle güzel bir kart oyunu ortaya koymayı başarmış. Eğer siz de farklı bir alternatif arayışı içindeyseniz Berserk'e göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Hemen yukarıdaki kaydol butonundan girişinizi yapabilir, oyunu tarayıcınız üzerinden indirmeden oynamaya başlayabilirsiniz.

ARTILAR

Çeşitli kart kombinasyonları

EKSİLER

Grafik ve animasyonlar