Bid Wars APK

Bid Wars APK

kullanıcı

Bid Wars APK mobilde en çok oynanan açık artırma oyunu. Strateji gerektiren oyunda farklı depolara giderek müzayedelere katılıyorsunuz.

Bid Wars APK, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir açık artırma/müzayede oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda eşyalara teklif veriyor ve para kazanmaya çalışıyorsunuz.

Bid Wars APK İndir

Sıra dışı bir oyun olarak karşımıza çıkan Bid Wars, hızlı ve akıllı olmanızı gerektiren bir strateji oyunudur. Oyunda farklı depolara giderek eşyalara fiyat veriyor ve satın almaya çalışıyorsunuz. Rakiplerinizle mücadele ettiğiniz oyunda açık arttırmaları kazanarak namınızı tüm dünyaya yaymaya ve daha büyük etkinliklere katılmaya çalışıyorsunuz. Toptan dolaba, tuvalet kağıdı rulosundan kayıp hazinelere kadar pek çok objenin yer aldığı oyunda en iyi teklifi vermeniz gerekiyor. Kar ederek paza kazanmaya çalışıyor ve büyük paralar peşinde koşuyorsunuz. 200'den fazla objenin yer aldığı oyunda farklı antik ürünleri de bulabiliyorsunuz. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir oyun olarak nitelendirebileceğim Bid Wars'ı mutlaka denemelisiniz.

Renkli görsellerin ve etkileyici bir atmosferin yer aldığı oyunda işiniz bir hayli zor. Rakiplerinizi iyi analiz etmeli ve en yüksek karı elde etmelisiniz. Büyük etkinliklere katılarak kar oranınızı yükseltebileceğiniz oyunda paralar kazanabiliyor ve kendinizi iyi hissedebiliyorsunuz. Açık arttırma oyunlarını seviyorsanız Bid Wars'ı beğenerek oynayabileceğinizi de söyleyebilirim. Sezgilerinize güveniyorsanız bu oyunu sakın kaçırmayın.

Bid Wars oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  • Müzayede oyunlarında strateji ile rakiplerinizi geride kalabilirsiniz. Para oyunları ve mücadeleler önemlidir, kararınızı vermek için fazla zamanınız yok. İçgüdülerinizi kullanarak rakiplerinize karşı üstünlük kurun. Doğru yatırımlarla en iyi açık artırma zengin iş adamı siz olun.
  • İş yapmak için depodan yüzlerce öğe toplayın. Bu açık artırma oyununda eski basketbol topları, nadir bulunan antikalar ve hatta uzaylı eserleri dahi kazanabilirsiniz. Bunları satın ve müzayede mücadeleleri için para kazanın.
  • Farklı şehirlerde bir sürü özel açık artırma davetleri alın.
  • En zengin iş adamı olun ve açık artırma mücadelelerinde sizi kimsenin yenemeyeceğini göstermek için efsanevi oyunculara meydan okuyun.
  • Diğer satıcılarla mücadele ederken kelepir antikalar alın veya milyoner olma hayallerinize veda edin.
  • Stratejinizi belirleyin ve en iyi depo sahibi siz olun. Kazanmak için arkadaşlarınızla bahse girerek açık artırmaların kralı ve en büyük iş adamı olun.