Big Hunter APK

Big Hunter APK

kullanıcı

Big Hunter APK Android oyununda kabileniz için avlanıyorsunuz. Devasa hayvanları avlamak için oldukça kısa süreniz var. Ava giderken avlanmayın!

Big Hunter APK, mamut avına çıktığımız gittikçe zorlaşan bölümler içeren eğlenceli bir Android av oyunu.

Big Hunter APK İndir

Detaylı tasarlanmış harika görseller sunan oyunda kuraklığın devam etmesiyle ölme noktasına gelen bir kabilenin liderinin yerine geçerek her gün ava çıkıyoruz. Kabilenin açlığını dindirecek tek kişi olarak devasa mamutlarla yüz yüze geliyoruz. Tek silahımız ok ve de karşımızda hayvan bizden katbekat büyük olduğundan ağır olmasına karşın avlaması kolay olmuyor.

50 saniye gibi oldukça kısa sürede avlamamızı isteyen oyunda fırlattığımız okun mamutun hangi bölgesine geldiği çok önemli. Amacımıza kısa sürede ulaşmak için oku mamutun kafasına saplamamız gerekiyor elbette ancak mamut kendisini sürekli korumada tuttuğundan kafaya denk getirmek bir hayli zor. Oyunda tepki olayı çok iyi gerçekten.

Big Hunter APK Oyun Özellikleri

  • Bağımlılık yaratan vuruş dokunuşuyla kolay kontrol
  • Dinamik fiziğe dayalı avlanma oyunu
  • Basit ama olağanüstü grafik tasarımı
  • Ritmik oyun sesleri
  • Beklenmedik son ve etkileyici hikaye
  • Dünya genelinde avcılarla sıralama yarışı

Avlanma oyunu, mükemmel 3 boyutlu grafikler ve animasyonlar içeriyor. Her hayvanın farklı bir özelliği var. Bazıları karanlık ve tek renkliylen bazıları zeki değil ve korkutucu davranmıyor. Kabile lideri, parlak beyaz gözleri olan özelliksiz bir silüet iken arka plan çoğunlukla düz bir renge sahip. Afrika çalgı sesleri ritmik özelliğinden dolayı avlanmayı mükemmel kılıyor.

Hikaye, kuraklık ve şiddetli açlık yaşayan bir kabile topluluğundaki bir göçebe ile başlıyor. Kabile lideri olarak amacınız tarih öncesi devasa hayvanları avlayarak kabilenize yiyecek ve rızık sağlamak. Oyun, görevinizi tamamlarken sizi eğlendirmek için çok güzel bir hikaye ile farklı zorlu seviyelere sahip. Oyunun sonunda beklenmedik bir sürpriz sizi bekliyor.

Bağımlılık yapan beceri oyununda hayvanları avlamak için silahları doğru yöne fırlatmanız gerekiyor. Devasa avınızı indirmek için her hayvanı zayıf noktalarından vurmak için nişan almanız ve fırlatma gücünüzü ayarlamanız gerekiyor. Zorlu durumda hedeflerinizi vurmaya çalışırken nişan alma yeteneğinizi mükemmelleştirin. Güvenli bir mesafede geri hareket etme becerinizi koruyun ve kendi hayatınızı korurken yürümekle geriye kaçıp fırlatma arasında doğru dengeyi bulun. Yanlış bir hareket hayatınızı sonlandırabilir.

Oynanış çok kolay; ekranda yumuşak nokta işaretleri olan büyük hayvanlarla karşı karşıyasınız ve amacınız mızrağınızla ölümcül vuruşlar yapmak. Mızrak, balta, bumerang gibi silahlarla dev hayvanları etkisiz hale getirin. Eğitim kampı bölümünde atışlarınızı geliştirebilir, hazır olduğunuzda kabilenizin akşam yemeği için ava çıkabilirsiniz.

Big Hunter Hile ve İpuçları

Geri çekilmekten korkmayın: Amacınız mamutu avlamak olsa da ondan sık sık kaçmanız gerekecek, sola geriye çekilerek şaşırtacaksınız. İlerledikçe mamut büyüyor ve güçleniyor; bu da yenmenizi imkansız hale getiriyor ve hareketlerinizde dikkatli olmazsanız mamutun devasa ayakları altında ezilebilirsiniz.

Silahlarınızı tanıyın: Becerilerinizi ve sabrınızı test edecek zorlu bir av oyunu. Benzer bir oyun olan Angry Birds’ün aksine Big Hunter’da kendinizi korumak durumundasınız ve avınız da kendilerini nasıl koruyacağını biliyor. Mamutların ok ve diğer silahlarınızı engelleyen devasa dişleri var. Oyunu kazanmanın en iyi yolu doğru silahı almak. Balta, mızrak, orak, bumerang, taş, shuriken ve bıçak gibi birbirinden farklı silahlarla avlanıyorsunuz. Her silahın kendine has hasarı ve kullanım zorluğu var. Silahlar pahalı, kazanmak için avda çok iyi olmalısınız.