Bigfoot Monster Hunter

Bigfoot Monster Hunter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 192
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OneTonGames

Mobil cihazınızda fantastik canavarlar avlamak istiyorsanız aradığınız oyun Bigfoot Monster Hunter olacaktır.

Android Simülasyon oyunları arasında yer alan Bigfoot Monster Hunter tamamen ücretsiz olarak yayınlanmış bir mobil oyundur.

Çarpıcı grafikleri ile oyuncuları sürükleyici bir yapıya kavuşturan oyunda, birbirinden farklı devasa yaratıklar yer almaktadır. Oyun içerisinde canavar avcısı olarak görev yapacak ve birbirinden farklı yaratıkları avlayacağız. Ses efektleri ile oyunculara gerilim yüklü sahneler sunan yapımda birinci şahıs kamera açıları bulunmaktadır. Oyuncular gerçekçi bir yapının yanı sıra birbirinden farklı silah seçeneklerini de deneme imkanı bulacaklar.

Oyun içerisinde birbirinden farklı mekanlarda yer almaktadır. Genellikle karanlık bir atmosfere sahip olan Bigfoot Monster Hunter, alışılmışın dışındaki silah modelleri ile oyuncuları aksiyona ve gerilime fazlasıyla doyuruyor. Oldukça sağlam oynanış mekaniklerine sahip olan mobil oyunda, tek oyunculu olarak giriş yapıyor ve görevler eşliğinde aksiyon dünyasına dahil oluyoruz. Oyun içerisinde zorluk derecesi de bulunmaktadır. Oyuncular başlarda kolay avlanabilen yaratıklar ile karşılaşırken, oyun içerisinde ilerledikçe daha zor yaratıklar ile karşılaşmaktadırlar. Bigfoot Monster Hunter Android platformu oyuncularına tamamen ücretsiz olarak sunuldu.