Billiards Master Pool

Billiards Master Pool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 296
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobile_V5

Billiards Master Pool, Android telefon ve tabletleriniz üzerinden bilardo oynama keyfini yaklayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bilardo oyunudur.

Billiards Master Pool, bilardo oynayabileceğiniz Android uygulamaları arasında en keyiflilerden biri olan uygulama bağımlılık yapan bir yapıya sahip.

Harika bir bilardo oynama tecrübesi yaşayabileceğiniz oyunun kontrolleri oldukça basit. Boş zamanlarınızda, otobüs beklerken veya otobüs yolculuklarında, okul aralarında veya iş molalarında oynayabileceğiniz oyun, eğlenceli bir şekilde vakit öldürmenizi sağlıyor.

Direkt oynama ve pratik yapma olarak 2 farklı modu bulunan Billiards Master Pool uygulamasında gerçekçi bir bilardo fiziği bulunmaktadır. Oyun içerisindeki müzikler ise oyun keyfinizi arttıracak özenle seçilmiş parçalardan oluşmaktadır.

Atış yapmadan önce atacağını yönü ve atış kuvvetini düzgün ayarlayarak topları sırayla deliklere sokmalısınız. Tamamen dokunmatik kontrol edilen oyunda, liderlik sıralamsının üst sıralarında yer almak istiyorsanız uzunca bir süre oynayarak usta olmanız gerekiyor.

Bilardo oynamayı seviyorsanız, Billiards Master Pool'u ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.