Bitcoin Billionaire

Bitcoin Billionaire

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 305
  • DOSYA BOYUTU 22.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Bitcoin Billionaire farklı bir oyun deneyimi yaşamak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken strateji oyunları arasında yer alıyor.

Bitcoin Billionaire uygulama marketlerde yer alan ve genellikle birbirinin taklidi olmaktan öteye gidemeyen oyunlardan başarıyla sıyrılan, eğlenceli bir oyun.

Hem tablet hem de akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabildiğimiz bu oyunda hiçbir varlığı yokken bitcoin üretme işine giren ve zengin olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir karakteri kontrol ediyoruz. Oyun özünde bir strateji oyunu olduğu için yapmamız gereken şeyleri iyi bir şekilde tartıp ölçmeli ve doğru kararlar vererek ilerlemeliyiz.

Oyuna parasız başlasak da zamanla zenginleşiyoruz ve varlığımızı artırıyoruz. Maddi durumumuzu düzelttikçe ofisimize yeni eşyalar alabiliyor ve dilediğimiz gibi dizayn edebiliyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Bitcoin Billionaire’de de çok sayıda bonus seçeneği mevcut. Bu bonusları toplayarak oyundaki başarımızı katlayabiliyoruz.

Bonuslara ek olarak Bitcoin Billionaire’de upgrade seçenekleri de unutulmamış. Bu seçenekleri kullanarak kazancımızı kademe kademe artırabiliyoruz. Genel olarak son derece başarılı bir oyun olan Bitcoin Billionaire farklı bir deneyim yaşamak isteyen herkesin denemesi gereken seçenekler arasında.