Blackbox

Blackbox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 123
  • DOSYA BOYUTU 33.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ryan McLeod

Blackbox, iOS platformundaki en zor, sıradışı bulmaca oyunu.

Blackbox, şimdiye kadar oynadığım en zor, sıradışı bulmaca oyunu diyebilirim. Oyunda birbirinden zorlu bulmacaları çözmek için ipuçlarını çok iyi yakalamanız ve asla ekrana dokunmamanız gerekiyor.

Ekrana dokunmadan çözülmesi gereken eşssiz bulmacalar içeren oyun ilk olarak iOS platformunda karşımıza çıkıyor. Hem iPhone hem de iPad’inize ücretsiz indirip satın alım yapmadan oynayabiliyorsunuz. 1000’den fazla tam not olmayı başaran nadir bulmaca oyunlarından biri olan Blackbox’da amacınız ekranın farklı noktalarında beliren kutucukları renklendirmek. Her bölümde kutucuk sayısı değişkenlik gösteriyor ve her bölüm birbirinden farklı dizayn edilmiş. İlerledikçe zorlaştığını söylememe gerek yok.

Oyunun ilginç bir oynanışı var. Tek kuralın ekrana dokunmamak olduğu olduğu oyunda bulmacaları çözmek için kimi zaman telefonunuzu eğmeniz, kimi zaman WiFi bağlantısını kapamanız, kimi zaman ekran parlaklığını yükseltmeniz, kimi zaman da ekran görüntüsü almanız gerekiyor. Her bölümde nasıl geçeceğinize dair bir ipucu sunuluyor. Dilerseniz çok zorlandığınız bölümlerde yardım alabiliyorsunuz ancak doğrudan çözüme ulaştıran ipuçları oldukça sınırlı.

Kafa yorma gerektiren bulmaca oyunlarını seviyorsanız bu sıradışı oyunu kesinlikle oynayın derim.