BlackShot: Mercenary Warfare FPS

BlackShot: Mercenary Warfare FPS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,385
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vertigo Games

BlackShot: Mercenary Warfare FPS ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

BlackShot: Mercenary Warfare FPS eğer online arenalara çıkarak diğer oyuncularla çarpışmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir FPS oyunu.

Oyun severlere ücretsiz olarak sunulan bir oyun olan BlackShot: Mercenary Warfare FPS'de yakın bir geleceğe yolculuk ediyoruz. 2033 yılına gelindiğinde insanoğlu teknolojide büyük bir ilerleme kaydetmiştir. Fakat bu ilerleme insanoğlunun yararına olacağını yıkım getirmiş, eski dünya düzeni yok olmuştur. Ülkeler insan klonlamanın yaygınlaşması nedeniyle savaşta feda edebilecekleri binlerce asker üretmeye başlamış, birbirlerinin topraklarına saldırarak küresel bir savaşa girişmişlerdir. Biz de bu savaşta yer alan klon askerlerden birinin yerine geçerek seçtiğimiz tarafında küresel savaşta galip gelmesi için mücadele ediyoruz.

BlackShot: Mercenary Warfare FPS içerisinde birçok farklı oyun modu yer alıyor. Klasik takım tabanlı deathmatch ve bayrak çalma modlarının yanısıra komutanı koruma gibi farklı oyun modları oyuncuları bekliyor. Oyunda savaşları kazandıkça kahramanımızı geliştirebiliyoruz ve yeni ekipmanların kilidini açabiliyoruz.

BlackShot: Mercenary Warfare FPS oyunculara klanlar kurma imkanı vermekte. Oyunun grafiklerinin çok iyi olduğunu söyleyemeyiz, BlackShot: Mercenary Warfare FPS bu anlamda zamanın gerisinde kalıyor. Fakat bu durum oyunun eski sistemlerde bile rahatça çalışabilmesini mümkün kılmakta.

BlackShot Sistem Gereksinimleri

- Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHZ Pentium 4 işlemci

- GeForce 6800 GT veya Radeon X800 GT ekran kartı

- DirectX 9.0c

- İnternet bağlantısı

- 2 GB boş depolama alanı