Blaze Media Pro

Blaze Media Pro

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 33,799
  • DOSYA BOYUTU 19.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mystik Media

Blaze Media Pro ile tüm video ve müzik dosyalarınızı oynatabilir, editleyebilir, birbirine dönüştürebilirsiniz. Bilgisayarınızda medya merkezi oluşturan program, video ve ses dosyalarıyla ilgili tüm işlemleri yönetebilmenizi sağlıyor.

Blaze Media Pro aradığınız tüm özellikleri sunan bir medya oynatıcısı olmanın yanında video ve ses editleyebileceğiniz, ses ve görüntü formatlarını dönüştürebileceğiniz, ses kaydı ve ekran kaydı yapabileceğiniz çok amaçlı bir programdır. MP3, WAV, WMA, OGG, MPEG-4, AIFF, M4A, AAC, AC3, FLAC, ALAC, AVI, MPEG-1, MPEG-2, WMV gibi popüler formatlar başta olmak üzere hemen hemen tüm formatları destekleyen programla ses ve görüntüye dair ihtiyacınız olan her şeyi tek bir programla yönetebileceksiniz.
 
Ses Özellikleri:
Ses dosyalarını editleme
Ses dosya formatları dönüştürme
Ses kalite ayarlarını (dosya boyutunu) değiştirme
CD'ye kaydetme
Sisteminizdeki tüm sesleri kaydetme
Şarkı sözü arama motoru
Kişiselleştirilebilir ve geliştirilebilir arayüz tasarımı
Dönüştürülebilir Ses Formatları: (MP3 -> WAV, MP3 -> WMA, MP3 -> OGG, WAV -> MP3, WAV -> WMA, WAV -> OGG, WMA -> WAV WMA -> MP3, WMA -> OGG, OGG -> MP3, OGG -> WAV, OGG -> WMA, CD -> WAV, CD -> MP3, CD -> WMA, CD -> OGG, MIDI -> WAV, MIDI -> MP3, MIDI -> WMA, MIDI -> OGG, DVD Audio -> WAV, DVD Audio -> MP3, DVD Audio -> WMA, DVD Audio -> OGG

Video Özellikleri:
Video editleme
AVI, MPEG ve WMV'yi Flash'a dönüştürme
Videoları CD ve DVD'ye yazdırma
İmaj ve ses dosyalarını düzenleyerek video oluşturma
Video dosyalarını sıkıştırma
Bilgisayarınızdaki tüm ekran görüntüleri "capture" özelliğiyle kaydetme
Video dosyalarından ses kaldırma
Dönüştürülebilir Video Formatları:  AVI -> MPG (MPEG-1 ve MPEG-2), AVI -> WMV, MPG (MPEG-1. MPEG-2) -> AVI, MPG (MPEG-1, MPEG-2) -> WMV, WMV -> AVI, WMV -> MPG (WMV to MPEG-1 and MPEG-2), MPEG-1 -> MPEG-2, MPEG-2 -> MPEG-1

Blaze Media Pro‘nun desteklediği dosya türleri arasında WAV PCM; Compressed WAV (ADPCM, GSM, DSP, A-LAW, U-LAW, ALF2, ve fazlası); MP3 (MPEG Layer-3); MP2 (MPEG Layer-2); OGG Vorbis; VOX (Dialogic ADPCM); WMA (Windows Media Audio); RAW (PCM, A-LAW, U-LAW); CDA (Audio CD Tracks) bulunuyor.