Bloo Kid 2

Bloo Kid 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 235
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jorg Winterstein

Bloo Kid 2 heyecana kaldığı yerden devam ediyor ve karşımıza mükemmel bir platform oyunu deneyimi çıkartıyor.

Bloo Kid 2, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek bir platform oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun tıpkı ilk oyunda olduğu gibi yine Bloo Kid'in başından geçen hikayeleri konu alıyor.

İlk bölümde sevgilisini kurtaran Bloo Kid'in bu bölümde çocuğu oluyor ve ailecek mutlu bir şekilde yaşamaya başlıyorlar. Ne var ki kötücül karakterler boş durmuyorlar ve yine Bloo Kid'in başına çorap örüyorlar. Oyundaki kontrol mekanizması ilk oyundan alınmış. Zaten mükemmel çalıştığı için üzerinde hrehangi bir geliştirme yapılmaya ihtiyacı yoktu. Karakter hakimiyeti tam olarak kullanıcıların eline veriliyor ve bu konuda herhangi bir problem yaşamıyoruz.

Oyunda tamamı el çizimi olan bölümlerde mücadele ediyoruz. Retro karakter grafiklerle olduğu kadar ses efektleri ve müziklerle de destekleniyor. Retro oyunlar oynamaktan hoşlananlar için Bloo Kid 2'nin çok iyi bir seçenek olacağını düşünüyorum.

Oyunda keşfedilmeyi bekleyen onlarca farklı gizlilik bulunuyor. Düşmanlarımızı yenmeye çalıştığımız esnada rastgele serpiştirilmiş olan altınları da toplamaya çalışıyoruz.

Genel olarak Bloo Kid 2, en iyi platform oyunlarından biri olarak akıllarımızda yer ediyor. Eğer siz de bu kategoride yer alan oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyun tam zevkinize göre.