Blur Youtube Downloader

Blur Youtube Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,762
  • DOSYA BOYUTU 0.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blur Software

YouTube videolarını bilgisayarınıza indirmek ve daha sonra yeniden izleyebilmek için bu programı kullanabilirsiniz.

YouTube videoları her ne kadar kolayca izlenseler ve dilediğiniz çoğu zaman ulaşılabilir olsalar da özellikle internet bağlantınızda sorunlar olduğunda erişilemez olduklarından dolayı en sevdiğiniz videolara canınız sıkıldığında ulaşamamanıza neden olabiliyorlar. Bu sorunun üstesinden gelmek için ise elbette YouTube videolarını bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan programlara ihtiyacınız var.

Bunlardan bir tanesi Blue Youtube Downloader ve işini layığıyla yapıyor diyebilirim. Programı kullanırken tek yapmanız gereken istediğiniz YouTube videosunun adres çubuğunda yazan adresini sağ tık menüsü ile kopyalamak ve daha sonra programın içerisindeki adres bölmesine yapıştırmak.

Daha sonra program indirmek istediğiniz videoya ulaşacaktır ve sizden hangi video kalitesinde indirme yapmak istediğinizi soracaktır. Bu bilgiyi de sağladıktan sonra son olarak videonun hangi klasöre kaydedilmesini istediğinizi seçebilir ve videonun indirilmesini bekleyebilirsiniz. İşlemler tamamlandığında YouTube videonuz bilgisayarınızda izlenmeye hazır halde sizi bekleyecektir.