Boom Boom Soccer

Boom Boom Soccer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 84
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hothead Games

Boom Boom Soccer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Boom Boom Soccer evde, işte, yolda, kısacası nerede olursanız olun size eğlenceli bir şekilde vakit geçirme imkanı verebilen bir mobil futbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Boom Boom Soccer'da hem takımımızı yönetiyoruz, hem de maçlara çıkarak galibiyet için mücadele ediyoruz. Oyuna başlarken kendi takımımızı kuruyoruz, bu iş için de oyuncu kartlarını kullanmaktayız. Oyun içerisinde 400'den fazla oyuncu kartı yer alıyor. Bu kartlar ve kartların temsil ettiği oyuncular farklı yeteneklere sahipler. Bu nedenle takımımıza en iyi kartları toplayarak en güçlü oyuncuları bir araya getirmemiz gerekli.

Boom Boom Soccer'da maçlara çıktığımızda yapmamız gereken şey ise takım oyuncularımıza doğru pasları göndererek doğru şutları çekmek ve topu filelerle buluşturmak. Oyunda pas vermek ve şut atmak için parmağımızı ekranda sürüklüyoruz. Karşımızdaki takım oyuncularının ve kalecinin konumuna göre de topa falso vermemiz gerekli. Ancak bu sayede oyuncularıma pas geçirebiliyor ve kaleciyi atlatan şutlar çekebiliyoruz.

Boom Boom Soccer görsel olarka oldukça başarılı bir oyun. Oyuncu grafikleri göze oldukça hoş görünüyor, oyun kendine has bir stile sahip. Her yaştan oyun severe hitap eden Boom Boom Soccer genel olarak keyifli bir futbol oyunu olarak özetlenebilir.