Bruce Lee: Enter The Game

Bruce Lee: Enter The Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 921
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hibernum Creations

Bruce Lee: Enter The Game mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

Bruce Lee: Enter The Game bir dövüş sanatları efsanesi olan Bruce Lee'yi yönetmemize imkan veren bir mobil dövüş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Bruce Lee: Enter The Game'de Bruce Lee'nin kontrolünü ele alıyoruz ve yüzlerce düşmanla karşılaşıyoruz. Dövüş sanatlarının en başarılı uygulayıcılarından olan Bruce Lee'ye özel dövüş tekniklerini kullanabildiğimiz oyunda farklı türde düşmanların yanında kuvvetli bölüm sonu canavarları ile karşılaşabiliyor ve yeteneklerimizi heyecan dolu bir teste sokabiliyoruz.

40 adet aksiyon dolu bölümün yer aldığı oyunda Bruce Lee'yi oldukça kolay bir şekilde yönetebilmekteyiz. Oyunda yer alan kombo sistemini parmağımızı ekranda sürükleyerek yapacağımız hareketleri birleştirerek uygulayabilmekteyiz. Uçan tekmeler, hızlı yumruklar ve tekmeler bir araya geliyor ve akıcı bir oynanış sunuluyor. Komboları gerçekleştirdikçe Bruce Lee özel gücünü açığa çıkararak düşmanlarına büyük zarar verebiliyor.

Bruce Lee: Enter The Game'de bölümleri geçtikçe Bruce Lee için yeni kıyafetleri ve nunchaku gibi silahları açabiliyoruz. 2 boyutlu renkli grafiklere sahip olan oyun bolca aksiyonu beraberinde getiriyor. Eğer dövüş oyunlarını seviyorsanız Bruce Lee: Enter The Game hoşunuza gidebilir.