Bubble Explode

Bubble Explode

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 309
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spooky House Studios

Eğlenceli animasyonlara ve renkli grafiklere sahip olan Bubble Explode, beceri oyunlarından hoşlananların denemesi gereken bir yapım.

Bubble Explode dünya üzerinde en çok oynanan oyunlardan bir tanesi. Fakat en çok oynananlardan olması en iyi olduğu anlamına gelmiyor.

Öncelikle bu oyun türünün uygulama marketlerde binlerce farklı örneği. Yani aslında ortada orijinal ve devrimci olarak adlandırabileceğim bir oyun yok. Yine de bu oyun türünün bağımlılarının hoşuna gidebileceğini düşündüğüm bir oyunu tanıtmak istedim. Bubble Explode, Android tablet ve akıllı telefonlarda oynayabileceğiniz ücretsiz bir balon patlatma oyunudur. İlk başlarda eğlenceli gibi gelse de bir süre sonra monotonlaşmaya ve oyuncuyu sıkmaya başlıyor.

Farklı animasyonların ve ses efektlerinin görev yaptığı oyunda 5 farklı mod bulunmakta. Bu modlar arasından size tetris modunu öneriyorum. Bu mod, oyuna bir nebze de olsa nostaljik bir aroma katmış ve bana kalırsa iyi olmuş. Hiç değilse tetris meraklıları bir şekilde bu oyundan keyif alabilir.

Oyunda uygulama içi satın almalar mevcut. Diğer oyunlarda olduğu gibi bunlar oyunculara farklı yetenekler ve hız kazandırmakta. Siz de bu tür oyunlardan hoşlanıyorsanız Bubble Explode'a göz atmak isteyebilirsiniz. Ama belirttiğim gibi çok fazla beklenti içine girmeyin.