Buddy Toss APK

Buddy Toss APK

kullanıcı

Buddy Toss APK, karakteri havaya atıp fırlattığınız beceriye dayalı süper eğlenceli Android oyunu.

Buddy Toss APK, animasyonların göze çarptığı harika grafiklerle süslü beceri oyunu. Android platformunda ücretsiz indirilebilir olan oyunda oldukça zayıf bir kişiyi havaya fırlatıp atıp tutarak antrenman yapan bir sporcunun yerine geçiyorsunuz. Gerçekçilikten uzak ancak son derece keyifli bir mobil oyun karşımızda. İndirmesi de oynaması da ücretsiz ve vakit geçirmek için birebir!

Buddy Toss APK İndir

Tek dokunuş kontrol sistemiyle telefonda da tablette de keyifli, rahat oynanış veren Buddy Toss’da insanı havaya fırlatarak spor yapan bir kas yığınının yerini alıyorsunuz. Havaya fırlattığınız kişi sıska biri; dolayısıyla seri şekilde fırlatıp tutabiliyorsunuz lakin puanınızı artırmak için her seferinde daha da yükseğe fırlatmanız gerekiyor. Galaksiye ulaşana dek fırlatmaya devam ediyorsunuz. Bu arada fırlatmayı sürdürmek bir noktadan sonra zor. Kameranın yakınlaşıp uzaklaşması zamanlamayı tutturmanızı zorlaştırıyor.

Standart oyun modunda karakterin enerjisi bitmeden ve artık kıpırdayacak duruma gelmeden önce yalnızca belirli sayıda hareket etme hakkınız vardır. Tekrar dokunup hareket ettirmek için mümkün olan en alçak ana kadar bekleyin. Tabii ki sonraki dokunuşlarda çok uzun süre beklemeyin, geç dokunursanız karakter yere düşer, çok yükseğe dokunursanız çok fazla mesafe kazanamazsınız. Mümkün olan en iyi mesafeyi elde etmek istiyorsanız, ekrana tekrar dokunmadan önce mümkün olan en aşağı noktaya kadar bekleyin. Ne kadar aşağı gidebilirseniz bir dahaki seferi karakteri o kadar yükseğe fırlatırsınız. Arkadaşınız ne kadar yükseğe fırlatılırsa havaya atılma süresini ayarlamak o kadar zor olur. İyi bir fırlatma için sağdaki bara bakın ve karaktere barın yeşil bölümündeyken dokunun.

Kazandığınız tüm bu yıldızlarla gücü ve boyu yükseltebilirsiniz. Gücünüzü yükseltirseniz karakteri daha yükseğe fırlatabilirsiniz ancak bedeni geliştirirseniz yalnızca karakteri daha yükseğe fırlatmakla kalmaz aynı zamanda daha iyi bir fırlatma elde edersiniz. Hikaye modunda oynanış benzerdir, başka görevler eklenir. Örneğin; arkadaş hırsız modunda oynanış aynıdır ancak çalabileceğiniz öğenin yanındayken de dokunmanız gerekir. Çiftliği savunma oyununda UFO kadar yüksek noktaya dokunarak UFO’nun çalmaya çalıştığı koyunları kurtarmanız gerekiyor. Bazı hikaye modları kendi benzersiz satın alımlarına sahip. Örneğin; Çiftliği savun oyununda nişan almanızı kolaylaştıracak ve yaptığınız her dokunuşta UFO’ya daha fazla zarar vermeniz sağlayacak daha iyi silahlar alırsınız. Hikaye modunda bir şeyler almak için standart moddaki yıldızları kullanabiliyorsunuz ve hikaye modu dışında yıldız kazanmak çok daha kolay.