Burn Zombie Burn THD

Burn Zombie Burn THD

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 218
  • DOSYA BOYUTU 110.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kavcom

Burn Zombie Burn, ölümsüz zombileri çıtır çıtır yaktığınız bir aksiyon oyunudur.

Playstation ve PC platformundan sonra Android cihazlarını da giriş yapan Burn Zombie Burn, ölümsüz zombileri çıtır çıtır yaktığınız bir aksiyon oyunudur.

Oyunda Bruce adında bir karakteri yönetiyoruz. Pistondan çim biçme makinesine kadar çeşitli silahları kullandığımız oyunda belli bir alanda beliren zombileri öldürmeye çalışıyoruz. İkinci silah olarak kullanabildiğimiz Torch ile zombileri yakabiliyoruz. Yaktıkça daha agresif tavırla üstümüze saldıran zombileri öldürme şeklinize göre çeşitli öğeler kazanıyorsunuz. Normal zombi öldürürseniz patlayıcı, sağlık kazanırken, yanan zombileri öldürdüğünüzde patlayıcıları yükselterek daha güçlü patlayıcılar elde ediyorsunuz.

Çoklu oyunca desteği sunan oyunda serbest oyun modu, zamana karşı oyun modu, savunma modu ve meydan okuma modu olmak üzere 4 oyun modu sizleri bekliyor. Serbest oyun modunda zaman kısıtlaması olmadan canlarımız bitene kadar zombilerle kıyasıya mücadele veriyorsunuz. Puanınıza göre bronz, gümüş, altın madalya kazanıyorsunuz. Zamana karşı modda size verilen zaman içerisinde en yüksek skoru yapmaya çalışıyoruz. Savunma modunda hem kendinizi Daisy adındaki karakteri zombilerden koruyoruz. Çoklu oyuncu modunda oyunu arkadaşınızla oynayabiliyorsunuz.