Call of Champions

Call of Champions

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 123
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spacetime Studios

Call of Champions mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Call of Champions yüksek dozda aksiyon içeren ve oyunculara online arenalarda diğer oyunculara karşı savaşma imkanı veren bir oyun. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz MOBA türünde bir online rol yapma oyunu olan Call of Champions, bilgisayar üzerinde bir hayli popüler olan League of Legends gibi oyunlardaki güzel öğeleri bir araya toplayan ve rafine ederek oyunculara sunan bir yapım. Call of Champions'da oyuncular kendi kahramanlarını seçerek online arenalarda savaşlara katılıyorlar ve takımlar halinde rakip takımın merkezini yok etmeye çalışıyorlar.

Call of Champions hızlı ve yoğun bir şekilde geçen maçlar üzerine kurulu bir yapıya sahip. Oyunda maksimum 5 dakikalık maçlara katılıyorsunuz. Bu maçları kazanabilmek için ise başarılı bir takım oyunu ve doğru stratejileri birleştirmeniz gerekiyor. Oyunda yönettiğiniz kahramanların yetenek ağaçlarını tercihlerinize göre yapılandırabiliyorsunuz ve kendi oyun stilinizi oluşturabiliyorsunuz.

Call of Champions'un güzel grafiklere sahip olduğu söylenebilir.