CamDesk

CamDesk

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34,697
  • DOSYA BOYUTU 0.24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Michael Schwartz

CamDesk ile web kameranız üzerinden fotorğaf çekebilir ve video kaydedebilirsiniz

CamDesk kullanıcılara webcam video kaydetme ve webcam fotoğraf çekme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir webcam kayıt programıdır.

Web kameramızı satın aldığımızda bilgisayarımıza bağlarız ve görüntülü sohbet etmeye başlarız. Fakat web kameramızı bu amaç dışında da kullanabilmemiz mümkün. Web kameramızın sürücülerini yükledikten sonra onu sadece görüntülü sohbet işini gerçekleştirmenin yanında video kaydetme ve fotoğraf çekme amacı için kullanabiliyoruz. CamDesk bize bu işte pratik bir çözüm sunmakta.

CamDesk kullanarak web kameramızda gördüğümüz görüntüleri video dosyaları olarak bilgisayarımıza kaydedebilmekteyiz ve webcam ekran görüntüsü alma işini gerçekleştirerek webcam görüntülerini resim dosyalarına dönüştürebilmekteyiz. Program bu iş için bize basit bir arayüz sunuyor. Çekmek istediğimiz video için çözünürlük ve kalite belirleyebiliyoruz. Uygulama içerisindeki işlevler klavye kısayolları ile ilişkilendirilmiş ve bu sayede kolayca kayıt işlemlerini başlatabiliyoruz.

Eğer web kameranız aracılığıyla fotoğraf çekmenin veya video kaydetmenin ücretsiz bir yolunu arıyorsanız CamDesk'i kullanabilirsiniz