D3DGear

D3DGear

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 132,717
  • DOSYA BOYUTU 21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici D3DGear Technologies
  • İndir

D3DGear, PC için oldukça hızlı oyun kaydetme programı, oyun kaydedicidir.

D3DGear oynadığınız oyunlardaki ekran videosu kaydetme işlemini yerine getiren Fraps benzeri bir ekran kayıt aracıdır.

D3DGear İndir - Oyun Kaydetme Programı

Program oyun videosu kaydetme işlemini farklı formatlarda yapabilmektedir. AVI veya WMV formatında sesli olarak kaydedeceğiniz videolarda kullanılan gelişmiş MPEG sıkıştırma metodu sayesinde kaydedilen videolarınızın diskte kapladığı yer azalmakta ve kalitesi artmaktadır. D3DGear çalışırken oynadığınız oyunun performansını olabildiğince az etkileyecek şekilde tasarlanmıştır ve oyun oynarken takılmalar yaşatmamaktadır. Kullanıcı videoların çöüzünürlüğünü, saniyedeki kare sayısını, ses giriş kanalını ve ses seviyesini belirleyebilmektedir.

D3DGear'ın bir diğer kullanışlı özelliği ise saniyedeki kare hızını ekrana veren frame rate görüntüleme sayacıdır. Klavyede atayacağınız kısayol ile etkinleştirebileceğiniz bu sayacın pozisyonunu, yazıtipi rengini ve boyutunu belirleyebilirsiniz.

D3DGear video kaydetme özelliğinin dışında ekran görüntüsü alma özelliğine de sahiptir. Bu özellik yardımıyla oyunlardan yakalayacağınız görüntüleri BMP, JPG, TGA, PNG, PPM ve HDR formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Dilerseniz tarih etiketi veya saniyedeki kare hızı sayısını ekleyebileceğiniz resimleri isteğinize bağlı olarak atayacağınız kısayol tuşuna basılı tutma yoluyla arka arkaya kaydedebilirsiniz.

D3DGear'ın en önemli özelliklerinden biri kaydettiğiniz videoları canlı video yayınına dönüştürebilme imkanı vermesidir. Belirleyeceğiniz URL'ler üzerine kaydetmekte olduğunuz videoları otomatik olarak gönderebilen program canlı video yayınınıza mikrofon ile seslendirme eklemenize de izin verir.

D3DGear genel olarak kullanımı kolay olan ve zengin özelliklere sahip bir oyunlarda video kaydetme programıdır.