Champ Man

Champ Man

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,750
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SQUARE ENIX

Champ Man sunduğu zengin takım listesi ve Türkçe desteğiyle dikkat çeken bir menajerlik oyunudur.

Champ Man futbolseverlerin ilgisini çekecek bir oyun. Özellikle menajerlik oyunlarından hoşlananların göz atması gereken Champ Man mobil cihazlar için üretilen en iyi menajerlik oyunları arasında yer alıyor.

Türkçe dil desteğine sahip olması oyunun en büyük artısı. Elbette İngilizce olarak oynamak da mümkün. 2013/14 sezonlarının oyuncularını sunan Champ Man'de tam olarak 23 ligden toplanmış 430 takım bulunuyor. Avrupa, Brezilya, Arjantin, Rusya ve Türkiye liglerini içeren oyunda futbol sezonu boyunca sık sık yayınlanan güncellemeler oyunu daima güncel tutuyor.

Yukarıda bahsi geçen takımlardan dilediğinizi seçerek oyuna başlıyorsunuz. Bu aşamadan sonra o takımın her türlü sorumluluğu üzerinizde oluyor. Tüm alım satımlar, performans oranları, oyuncuların durumu gibi bileşenlere dikkat etmeli taktiklerinizi iyi düşünmelisiniz. Buna ek olarak elbette rakip takımları da iyi bir şekilde takip etmelisiniz. Bunları uyumlu bir şekilde başarmak gerçekten büyük sorumluluk istiyor ve yapması hiç de kolay değil. Fakat bir menajerlik oyununun keyfi de böyle çıkıyor değil mi?