Chess - Analyze This

Chess - Analyze This

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,096
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Asim Pereira

Chess - Analyze This, adından da net olarak anlayacağınız üzere analizli satranç oyunları oynamanızı sağlayan ücretsiz bir Android oyunu.

Chess - Analyze This, Android mobil cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak satranç oynamanızı sağlayhan fakat bundan da öte satranç oynama yeteneğinizi geliştirme amacıyla üretilen bir Android satranç oyunu.

Oynadığınız satranç oyunlarını analiz ederek yaptığınız hataları ya da yapabileceğiniz güzel hamleleri gösteren oyunda online mod bulunmuyor. Fakat yerel olarak arkadaşlarınız ile birlikte multiplayer modda oynayabiliyor ya da özel olarak geliştirilen satranç motorlarına karşı mücadele ediyorsunuz. Dilerseniz özel motorların kendi arasında oynamasını sağlayarak siz de onları izleyebiliyorsunuz.

Satranç oyunlarınızı analiz edebilmesi için oyuna PGN ya da FEN formatlı dosyayı yüklemeniz yeterli. Oyunun ücretli modu da bulunmasına rağmen bir miktar reklamdan sıkılmam diyorsanız oyunun sahip olduğu genel özelliklerin bir çoğunu kullanarak ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Fakat gerçekten bir satranç hastasıysanız oyunun ücretli yani Pro versiyonunu satın almanızı tavsiye ederim.

Pro versiyonunda farklı satranç motorları da yükleme imkanı sunan oyun sayesinde satranç oynadıkça kendinizi geliştirebiliyor ve zamanla çok daha iyi bir satranç oyuncusu halline gelebiliyorsunuz. Oyunu Android telefon ve tabletlerinize hemen ücretsiz olarak indirip denemelisiniz.