Chess - Play & Learn

Chess - Play & Learn

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 627
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chess.com

Chess - Play & Learn, satranç oynamayı öğrenmek isteyenlerin ücretsiz olarak tercih edebileceği eğlenceli Android satranç oyunlarından bir tanesi.

Chess - Play & Learn, global olarak 10 milyona yakın oyuncu sayısı ile Google Play Store üzerindeki en popüler Android satranç oyunlarından bir tanesi. Fakat bu oyun diğer satranç oyunlarından çok daha farklı çünkü içerisinde satranç öğrenmenizi ve geliştirmenizi sağlayan 50.000'den fazla taktik bulmacası, interaktif dersler, videolar ve güçlü bir bilgisayar rakibiniz var.

Arkadaşlarınız ya da diğer oyuncular ile satranç oynayabileceğiniz oyunda diğer oyuncular ile sohbet de edebiliyorsunuz. Sade olarak satranç oynamak isteyenlere ya da satranç oyununda kendini geliştirmek isteyenlere farklı ve özel şekilde hitap eden uygulama sayesinde sürekli kendinizi geliştirerek çok daha iyi bir satranç oyuncusu haline gelebilmeniz mümkün.

Oyundaki taktik bulmacaları çözerek kendinizi geliştirirken, daha zorlu rakipler ile oynayarak da gelişiminize devam ediyorsunuz. Dersler sayesinde eksik olduğunuz noktaları kapamanızı sağlayan oyunda hem normal dersler hem de videolu eğitimler bulunuyor. Tam anlamıyla satranç oynamayı öğretmek ve geliştirmek amacıyla tasarlanan uygulama en iyi satranç oyunu desem sanırım yanılmam.

Bilgisayara karşı mücadele ederken karşınızda kolayca şah-mat olan bir sistem istemiyorsanız bu oyun tam size göre. açılış önerileri, satranç oyunu oynarken seçebileceğiniz 20'den farklı tahta teması, arkadaş ekleme ve mesaj gönderme vb. bir çok gelişmiş özelliğe sahip olan oyunu hemen Android telefon ve tabletlerinize yükleyerek online satranç oynamanın keyfini çıkarmaya başlayın.