Chess-presso

Chess-presso

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 252
  • DOSYA BOYUTU 4.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Azurewing

Chess-presso, arkadaşlarınızla ya da diğer oyuncular ile online satranç oynayabildiğiniz ücretsiz bir Android satranç uygulaması.

Chess-presso, Dünyanın dört bir yanındaki satranç severlerin bir araya gelerek oluşturduğu topluluk ile birlikte online satranç oynama keyfi yaşayabileceğiniz ücretsiz bir Android satranç oyunu.

Mutiplayer satranç oynamak için diğer satranç oyunlarına göre çok daha farklı bir deneyim sunan oyunda ister arkadaşlarınız isterseniz de diğer oyuncular ile satranç oynayabiliyorsunuz. Üstelik diğer oyuncular ile dereceli maçlar oynayarak puan kazandıkça sıralamada yükselerek ne kadar iyi bir satranç oyuncusu olduğunuzu kanıtlama şansınız da bulunuyor. Eğer iyi bir oyuncu değilseniz de zamanla pratik yapa yapa ve oynamaya devam ederek kendinizi geliştireceğinize emin olabilirsiniz.

Karşılaşacağınız rakiplerin seviyelerini seçebileceğiniz oyunda biraz zorlu oyuncular ile oynayarak onlardan yeni taktikler öğrenerek gelişim sürecinizi hızlandırabiliyorsunuz. Tabi zorlu rakipler ile oynadığınız maçları kaybetme şansınız da oldukça yüksek. Fakat öğrendikten sonra kendi seviyenizdeki rakipleri daha kolay yenebileceksiniz.

Bir çok dil desteği sunan oyunun Türkçe dil desteğine de sahip olması Türk oyuncular için en büyük artılarından bir tanesi diyebilirim. Türkçe'nin yanında bir de sade arayüz de eklenince oyunda kafanız hiç karışmıyor ve rahatlıkla oyun oynayabiliyorsunuz.

Eğer son zamanlarda oynayabileceğiniz yeni ve farklı bir online satranç oyunu arıyorsanız Chess-presso'yu indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.