Chess With Friends Free

Chess With Friends Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 208
  • DOSYA BOYUTU 16.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zynga

Chess With Friends Free, Android mobil cihazlarınız üzerinde daha önce oynadığınız satranç oyunlarını unutturacak güzellikte olan ve tamamen ücretsiz olarak sunulan eğlenceli ve eğitici bir Android satranç oyunudur.

Chess With Friends Free, Facebook'un en popüler poker oyunu Texas Hold'em'in yağımcısı Zynga tarafından hazırlanan ve oldukça gelişmiş bir satranç oyunudur. İsminden anlayacağınız üzere ücretsiz olarak sunulan oyun yeni olmasına rağmen şimdiden binlerce kii tarafından indirilerek oynanmaya başladı.

Oyunun oynanışı, yapısı ve grafikleri alternatif uygulamalar ile kıyaslandığında rakipsiz kelimesi demek yanlış olmaz. Çünkü oldukça gelişmiş bir oyun. Bildiğiniz üzere satranç bir strateji oyunu ve sahip olduğunuz taşları en iyi şekilde kullanarak rakibinizin kralını devirmeye çalışıyorsunuz.  Satrançın en önemli unsurlarından bir tanesi ise hem kendinizin hem de rakibinizin önünüzdeki hamleler de yapabileceklerini en iyi şekilde tahmin edebilmek. Bu sayede rakibinizin yapabileceği hamleleri düşünerek siz de ona karşı hamleler yaparak oyunları kazanabilirsiniz.

Dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi olan satrancı Android cihazlarınız üzerinden hem de diğer oyuncular yada arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz Chess With Friends uygulamasını ben oldukça beğendim. Ayrıca uygulama üzerinden Facebook bağlantısı kurarak Facebook arkadaşlarınız ile birlikte satranç oynayabiliyorsunuz.

Eğer satranç bilmiyorsanız yada yeni öğreniyorsanız pratik moduna girerek dilediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Bu sayede kendinizi ne zaman diğer oyuncular ile oynmaya hazır hissederseniz o zaman oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda elde ettiğiniz galibiyetlerin ve mağlubiyetlerin istatisklerini istediğiniz zaman görebiliyorsunuz. Aynı andabirden fazla oyun oynama özelliği ise hızlı oyuncular için oldukça kullanışlı görünüyor.

Kazandığınız yada kaybettiğiniz oyunların son hamlelerinin videolarını izleyerek nerelerde hatalar yada iyi hamleler yaptığınızı görebilir ve dersinizi iyi çalışarak sonraki oyunlarınız için yararlı bilgiler edinebilirsiniz.

Eğer satranç oynamak yada öğrenmek istiyorsanız Chess With Friends Free oyununu Android telefon yada tabletlerinize hemen ücretsiz olarak indirebilir ve dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.