Chess

Chess

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 333
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mastersoft Ltd

Chess, masaüstü PC için tasarlanan bir satranç motoruna sahip olan gelişmiş bir Android satranç oyunu.

Chess, Android satranç oyunu olmasına rağmen içerisinde PC için geliştirilen satranç motoru barındıran gelişmiş ve yüzde 100 ücretsiz bir mobil satranç oyunu.

Acemi satranç oyuncularından en profesyonellere kadar hizmet eden oyunda, bu seviyeler arası 100 farklı bölüm bulunuyor. Böylece bu bölümleri birer birer aşarak kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Kendinizi geliştirme aşamasında size yardımcı olan bir diğer unsurda antrenörlü çalışma sistemi. Bu sistem sayesinde kendinizi geliştirmeniz garantileniyor.

2 kişilik oyun moduna sahip olan Chess, Mastersofts tarafından geliştirilen ve son derece modern tasarıma sahip olan bir satranç oyunu. Oyunda bulunan derecelendirme sistemi sayesinde kendinize denk satranç oyuncuları ile eşleşerek daha zorlu ve keyifli satranç oyunları oynayabiliyor olmanız da oyunun artıları arasında.

Bilgisayar için geliştirilen satranç motoru sayesinde oldukça gelişmiş bir satranç oyunu meydana getiren Mastersofts'un oyunu sayesinde Android telefon ve tabletleriniz üzerinde doyasıya satranç oynayabilirsiniz.