Chicken Boy

Chicken Boy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 243
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Funtomic LTD

Chicken Boy, Android cihazlarınız üzerinde kontrolünü sağladığını tavuğa benzeyen çocuk kahraman ile sürekli olarak karşınıza gelen canavarları yok ederek tavukları kurtaramaya çalışacağınız ücretsiz bir Android oyunudur.

Chicken Boy, oldukça hızlı oyun yapısına sahip ve ücretsiz bir Android aksiyon oyunudur. Oyun içerisinde şişman ve tavuğa benzeyen bir çocuk kahramanı kontrol ediyorsunuz. Bu kahraman ile birlikte önünüze çıkan tüm canavarları yok ederek, tavukları kurtarmalısınız. Fakat karşılaşacağınız canavarlar oldukça çok.

Birbirinden farklı canavar türleri karşılacağınız oyunda sahip olabileceğiniz bazı özel güçler bulunmaktadır. Bu özel güçleri zor durumda kaldığınızda kullanarak avantaj elde edebilir ve kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Kolay görünmesine rağmen oldukça hızlı ve heyecanlı bir oynanışa sahip oyunda zamanın nasıl geçtiğini farketmeyebilirsiniz. Ayrıca bazı bölümlerin sonlarında karşılaşacağınız büyük canavar savaşları da oldukça etkileyici. Bölümler şeklinde oynayarak ilerleyeceğiniz Chicken Boy oyununda amacınız tüm bölümleri 3 yıldız alarak bitirmek. Tabi tüm bölümlerden 3 yıldız almak kolay değil. Ustalaşmak için epey zaman geçirmelisiniz.

Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunu bir kerede tüm bölümleri bitirmek yerine belirli aralıklar ile bir kaç bölüm oynamak daha mantıklı ve eğlenceli. Çünkü bu tarz oyunların yaşadığı en büyük sıkıntı, belirli bir noktadan sonra oyunun kendini tekrar etmesi. Bu tarz bir problemle karşılaşmamak ve oyundan sıkılmamak için belirli aralıklarda düzenli olarak uzun bir süre oynayabilirsiniz.

Uygulamanın aşağıda bulunan videosunu izleyerek oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.