Chicken Invaders 4

Chicken Invaders 4

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28,764
  • DOSYA BOYUTU 27.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Betacom (UK) S.A.

Chicken Invaders 4'te evreni ele geçirmeye çalışan tavuklara karşı savaşıyoruz

Chicken Invaders 4 bilgisayar versiyonu bilgisayar kullanıcıları tarafından oldukça sevilen Chicken Invaders'in Android oyunudur.

Daha önceki oyunlarda intergalaktik tavuklar yüzyıllar boyunca ezilen, kızartılan, haşlanan ve yumurtaları yenilen dünyadaki tavuk kuzenlerinin intikamlarını almak için güneş sistemine saldırmış ve her bir gezegeni istila etmeye çalışmıştı. Biz de omlet yeme hakkımızı savunmak için uzay gemimize atlamıştık ve dünyayı kurtarmak için tüm gücümüzle savaşmıştık.

Bu iş o kadar da kolay olmamıştı. Her seferinde etrafta tavuk tüyleri uçuşmuş, yumurtalar her yana fırlamıştı ve kızarmış tavuk kokusu dört bir yanı sarmıştı. Daha önceki 3 istila girişimini bir şekilde önlemiştik. Tam da dünyadaki üssümüze dönüp baharatlı tavuk kanadımıza yumulacaktık ki önümüzdeki en büyük macera önümüzde belirdi.

Chicken Invaders 4 serinin önceki oyunları gibi televizyona bağlanan atarilerin klasik oyunu Space Invaders'e benzer bir oyun yapısı sunuyor. Uzay gemimizle yolumuza çıkan tavukları kızartarak yolumuza devam ediyoruz ve intergalaktik tavukları çökertmeye çalışıyoruz. Kolay kontrolleri sayesinde bağımlılık yapan oyunda uzay gemimizi farklı silahlarla kuşatarak bu silahları güçlendirebiliyoruz. Bölüm sonu tavukları ve onların geliştirdiği süper güçlü uzay teknolojileri oyuna heyecan katıyor.

Chicken Invaders 4 eğer bu oyunların önceki versiyonlarını beğendiyseniz hoşunuza gidebilecek bir Android oyunudur.