Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti

Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 21,525
  • DOSYA BOYUTU 0.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alawar

Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti adlı oyunda kahramanımız Scarlett ile tarlamızda çalışan işçilerin karnını doyurmaya çalışacağız.

Daha önce birçok farklı temada Çılgın Tarla oyunu gördük ancak bu aralarında ki en çılgınca olanı, adından dahi bunu kolayca anlayabiliyoruz, Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti. Daha önce birçok serisini gördüğümüz Çılgın Tarla oyunlarının bir yenisi olan Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti ile farklı bir eğlenceye tanık olacaksınız.

Alawar’ın zaman yönetimi oyunları arasında alan Çılgın Tarla oyunlarının bir ferdi olan Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti’nin konusuna bakacak olursak; Scarlett adında bir maceracı, astronotların kötü kalpli patronlarının olduğunu biliyor ve çalışanlara haketmedikleri muameleyi gösterdiğini bildiği için buna engel olmak istiyor. Hatta hileye başvurarak işçileri çalışmaya mecbur bırakan bir patrona karşı mücadele verecek.

Kahramanımız Scarlett’in amacı çalışan işçilerin gündelik beslenmelerini sağlamak, günde 3 kez beslenmeye ihtiyacı olan işçilerin bu ihtiyaçlarını kahramanımız Scarlett karşılayabilecek mi? Scarlett’ın en büyük yardımcısı tabii ki de sizler olacaksınız.

Scarlett’ın bu amacını gerçekleştirebilmesi için çok çalışması gerekiyor. Olabildiğince fazla ürün yetiştirmeli ve bunları hazırlayıp işçilere sunmalı. Ayrıca tarlada ürün yetiştirmenin yanı sıra hayvanlarında beslenmesi gerek. Bunun üstesinden kahramanımız gelecek. Hızlı ve inatçı dostumuza siz ne kadar yardımcı olabileceksiniz?

Hemen ücretsiz olarak Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti’ni indirip bu yeni çılgın maceraya sizde katılabilirsiniz ve tamamen Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.