Clandestine: Anomaly

Clandestine: Anomaly

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZenFri Inc.

Clandestine: Anomaly'de kendi sokağımızda ve hatta evimizde uzaylılara karşı mücadele ediyoruz.

Clandestine: Anomaly, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynamak için tasarlanmış yüksek kaliteli ve sürükleyici bir uzaylı savaşı oyunu. İlginç hikayesi ve bu hikayeyi mükemmel şekilde tamamlayan teknolojileriyle öne çıkan oyunda yaşadığımız yere saldıran uzaylılara karşı amansız bir mücadelenin içine giriyoruz.

Oyunda sunulan hikayeye göre yaşadığımız yere acil iniş yapan ve sonrasında da saldırıya geçen uzaylılara karşı savaşa giriyoruz. Tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde yüklü olan bir yazılım sayesinde bu yaratıkları sadece bir görebiliyoruz. Dolayısıyla onları etkisiz hale getirecek güce de yalnızca biz sahibiz.

Kontrolümüze verilen silahları ve yıkım gücü yüksek saldırıları akıllıca kullanarak düşmanlarımıza saldırılar düzenliyoruz. Artırılmış gerçeklik teknolojisine sahip olduğu için oyunda herhangi bir şey yapabilmek için o hareketi gerçek hayatta da yapmamız gerekiyor. Örneğin farklı bir yöne bakmak veya yürümek için gerçekten hareket etmemiz gerekiyor. Bu da oyunun gerçekçiliğini artırıyor.

Akıcı animasyonlar, kaliteli grafikler ve yaşattığı ilginç deneyim sayeside Clandestine: Anomaly aksiyon oyunlarını sevenler tarafından epey tutulacaktır.