Clash of the Damned

Clash of the Damned

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 123
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Creative Mobile

Clash of the Damned eğlenceli bir Android oyunudur

Clash of the Damned RPG elementlerini kullanan ve oyun severlere PvP karşılaşmaları yapabilme imkanı sunan, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur.

İki ölümsüz ırk olan Vampirler ve kurt adamlar arasındaki mücadeleyi konu alan Clash of the Damned bize bu taraflardan birini seçerek diğer taraf üzerinde hakimiyet kurabilme ve kendi ırkımızı zafere taşıyabilme fırsatı veriyor.

Tarafımızı seçerek başladığımız oyunda krallığımızın topraklarını geri almak için epik bir yolculuğa çıkmaktayız. Bu yolculuğumuz sırasında görevleri tamamlayabilmenin yanında gladyatör turnuvalarına katılabiliyoruz ve karşımıza çıkan düşman ordularını alt edebiliyoruz. Oyunun güzel bir yönü karakterimizi kişiselleştirebilmemize, görünümünü değiştirebilmemize ve dövüş yeteneklerini güçlendirebilmemize olanak sağlamasıdır. Dövüşleri kazandıkça yeni bir geliştirme açabilir ve oyunda yeni şeyler keşfedebiliriz.

Clash of the Damned'da büyülü yeteneklerimiz ve kullandığımız silahları geliştirebilmemiz de mümkün. Birçok farklı büyülü yeteneğin haricinde farklı kılıçlar, zırhlar ve büyülü eşyalar toplanmak üzere bizleri beklemekte. Oyunun en renkli yönü olan çoklu oyunuc modu sayesinde bizim gibi gerçek oyuncularla arenalarda karşılaşabilmekteyiz. Hatta arkadaşlarımızla toplanarak düşman topraklarına akınlar düzenleyebiliyoruz.