Climatology

Climatology

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 676
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

Climatology ile hava durumunu kontrol etmek artık çok kolay!

Climatology, Microsoft'un yeni hava durumu  tahmin etme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Diğer uygulamaların aksine, sadece havayı değil, havayla ilgili diğer tüm şeyleri tahmin edebildiğimiz bir yapıya sahip.

Sadece bir gün ya da bir hafta sonrasını değil, aylar sonrasını bile tahmim edebildiğimiz, seyahatlarimizi ona göre ayarladığımız bu uygulama şu an sadece Android kullanıcıları için açık, ilerlediğimiz günlerde de Windows Phone için geleceği düşünülüyor.

Climatology'nin sahip olduğu güzel özellikleri içerisinde kullanıcı dostu ara yüzü, hoş dizaynı ve kolay kullanımını söyleyebiliriz. Bunun dışında diğer hava durumu programlarının yapamadığı birçok şeyi yaparken, eksik taraflarını açığa vuruyor. Özellikle Celsius ve Fahrenheit arasında geçişler yapılamaması ve Geo sensörünün programda bulunmaması, eksi olarak sayabileceğimiz özelliklerden.

Daha hızlı olabilecek olan bu uygulama için yakın zamanda güncellemelerin geleceğini düşünüyoruz. Onun dışında şimdi bile tercih edilebilir, hoş bir uygulama olarak gözüküyor.

ARTILAR

Kolay kullanım

Tüm dünyayı görebilmek

Hoş Dizayn

Kullanıcı dostu ara yüz

EKSİLER

Uygulama daha hızlı olabilir

Geo sensörü yok

Celsius`tan Fahrenheit`a geçiş yok