Climendo

Climendo

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 73
  • DOSYA BOYUTU 0.66 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Climendo AB

Climendoi en güvenilir 5 hava durumu kaynağını kullanarak, istediğiniz bölgenin hava durumunu size sunan ve karşılaştırmalar yaparak en doğru sonuca ulaşmanızı sağlayan Android hava durumu uygulamasıdır.

Climendo, güvenilir kaynaklardan elde ettiği hava durumu bilgilerini karşılaştırarak karıştıran ve size en doğru şekilde sunan yararlı ve ücretsiz bir Android hava durumu uygulamasıdır.

Bir çoğumuz havanın nasıl olacağına mobil cihazlarımızdan bakıyoruz. Fakat elede ettiğimiz bilgiler kimi zaman bizi yanıltıyor. Climendo yanılmamamıziçin geliştirilen bir hava durumu uygulamasıdır. Peki bunu nasıl yapıyor derseniz, en güvenilir 5 hava durumu bilgisi sunan kaynaktan gerekli bilgileri alarak karşılaştırmalar yapan uygulama size bu bilgileri birleştirerek güvenilir bir sonuç sunuyor.

Ücretli olmasına rağmen aldığınıza değecek bir uygulama olan Climendo, özellikle işe giderken şık giyinmek zorunda olanların zor durumda kalmaması için kullanması gereken uygulamalardan. Son yıllarda ülkemizde hava sıcaklıkları gün içerisinde oldukça farklılık gösterebiliyor. Hava güneşliyken bir anda yağmur hatta dolu yağabiliyor. Bu gibi durumlardan haberdar olmak ve önleminizi alabilmeniz için Climendoyu kullanmanızı öneririm.

Yüzde 50 indirime giren uygulamayı limitli bir süre için 2.15 TL'ye satın alabilirsiniz. Eğer hava durumunu Android cihazlarınız üzerinden takip ediyorum diyorsanız, Climendo'ya göz atmalısınız.