Clipr

Clipr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 112
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eric Mann

Mac'inizde sürekli olarak kopyala yapıştır işlemleri yapıyorsanız bu pano yöneticisi programı seveceksiniz.

Clipr uygulaması Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir kopyala yapıştır pano yöneticisi. Mac'in standart pano yöneticisi tüm verileri bilgisayarın hafızasına yüklediği için bir süre sonra sık sık işlem yapıyorsanız maalesef bütün belleğiniz pano yöneticisi tarafından dolduruluyor. Clipr bu sorunun üstesinden gelmek için hazırlanmış ve en verimli şekilde pano bilgilerini yönetmekte kullanılıyor.

Hafıza kullanımını optimize hale getirerek sabit diskinizi de pano işlemleri için uygun hale getiren uygulama, böylece bilgisayarınızın en hızlı şekilde çalışması için tüm gerekli işlemleri tamamlıyor. Uygulamanın ücretsiz olan bu versiyonu bulut depolama sistemlerini kullanmıyor ancak sadece tek bir bilgisayarda pano işlemleri yapıyorsanız kullanabilirsiniz. Ücretli sürüme yükseltildiğinde ise bir kaç cihazınızda birden tek bir panonun işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Bunun yanında iPhone cihazınız için de destek sunan uygulama, panoya kopyaladığınız bilgilerin mobil cihazınız üzerinden de görülebilmesini sağlayarak verilerinize her yerden erişim sağlamanıza yardımcı oluyor.