Fotor - Photo Editor

Fotor - Photo Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,617
  • DOSYA BOYUTU 14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd

Android telefon ve tabletinizi kullanarak en güzel fotoğrafları çekmek, daha sonra bunları efektlendirmek bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Fotor uygulaması Android akıllı telefon ve tabletleriniz için hazırlanmış ve ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bir fotoğraf ve resim düzenleme uygulaması. Uygulamanın sahip olduğu kolay kullanılır arayüze bir de kamera özelliklerini, fotoğraf düzenleme seçeneklerini ve diğer tüm filtre ile efektlerini de eklerseniz eskisinden çok daha iyi fotoğraflar elde edebileceğinizi görebilirsiniz.

Uygulamanın en dikkat çekici yanlarından bir tanesi kamera uygulamasının sahip olduğu özel düzenlemeler sayesinde fotoğraflarda titreme ve bulanıklığın minimuma indirilmesi, aynı zamanda zamanlayıcı, büyük buton, hızlı çekim gibi farklı modlara da izin vermesi.

Eğer elinizdeki mevcut fotoğrafları da düzenlemek ve kötü görünenlerin daha iyi hale gelmesini istiyorsanız sadece tek dokunuşla otomatik olarak fotoğrafınızı düzenleyen butonlar da uygulamada unutulmamış. Böylece bütün özellikler ile sizin uğraşmanıza gerek kalmadan fotoğraftaki mevcut değerlere göre yeniden düzenlemeler gerçekleştiriliyor.

Ayrıca Fotor'un sahip olduğu geniş filtre, efekt ve çerçeve seçenekleri fotoğraflarınızın dilediğiniz gibi görünmesine yardımcı oluyor. Bu filtreler arasında eskitilmiş fotoğraf efektlerinden tutun da renk sıcaklıklarını değiştiren filtrelere kadar onlarca seçenek yine kullanılmak üzere sizleri bekliyor. Tüm bu özelliklerin gerçek zamanlı olarak uygulanması ise anında sonuçları görmenize imkan tanıyor.

DSLR fotoğraf makinelerinde mevcut olan alan derinliği gibi özelliklerin de unutulmaması profesyonel görünen fotoğraflar çekmek isteyenlere büyük katkı sağlayacaktır. Çektiğiniz veya düzenlediğiniz fotoğrafların daha sonra sosyal ağlarda da paylaşılmasını yine içerisindeki butonlarla kolayca sağlayabilirsiniz.