Clumsy Scuba Diver

Clumsy Scuba Diver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 52
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Toccata Technologies Inc.

Clumsy Scuba Diver ücretszi olarak oynayabileceğiniz ve yeteneklerinizi test edebileceğiniz bir mobil oyundur

Clumsy Scuba Diver ünlü beceri oyunu Flappy Bird'e benzer bir yapıya sahip olan ve eğlence anlamında Flappy Bird'ü aratmayan bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Clumsy Scuba Diver'da sakar bir dalgıcı yönetiyoruz. Dalgıcımız kıyıya yakın bir yerde kendi halinde dalış yaparken birden tehlikeli ve büyük bir köpekbalığı yanıbaşında beliriyor ve dalgıcımız paniğe kapılarak açıklara doğru sürükleniyor. Oyunda bizim görevimiz ise dalgıcımızı su altındaki engellerden koruyarak güvenli bir şekilde kıyıya ulaştırmak.

Clumsy Scuba Diver'da dalgıcımız su altında sürekli ilerlerken onu boruların arasından geçirmeye çalışıyoruz. Bu iş için ekrana dokunmamız yeterli. Ekrana dokunduğumuzda dalgıcımız alçalarak dalışa geçiyor. Parmağımızı kaldırdığımızda ise dalgıç yükseliyor. Oyun kolay kontrollere sahip olsa da dalgıcımızı dengede tutmak oldukça zor. Bu nedenle oyunda yakaladığınız yüksek puanlar daha değerli hale geliyor. 

Clumsy Scuba Diver sayesinde arkadaşlarınızla tatlı rekabetler yaşayabilir ve en yüksek puanlarınızı karşılaştırabilirsiniz.