Coco

Coco

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,436
  • DOSYA BOYUTU 7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Instanza Inc.

Coco uygulamasını kullanarak Android cihazınızda arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

Coco uygulamasını kullanarak Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca ve ücretsiz olarak arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Uygulamanın oldukça basit bir yapısı var ve aynı zamanda en hızlı uygulamalardan birisi olarak biliniyor.

Hem yazılı mesajlar hem de sesli ve fotoğraflı mesajlar göndermeye olanak tanıyan uygulama, tabii ki bu işlevler için internet bağlantısı gerektiriyor ancak SMS ve normal çağrılara ihtiyaç duymanıza da gerek bırakmıyor. Herhangi bir reklam barındırmaması sayesinde mesajlaşmalarınız sırasında rahatsız edilmeden tüm dostlarınızla kolayca görüşebiliyorsunuz.

Birebir görüşmelerin yanında, grup sohbetlerine de imkan tanıyan uygulama, böylece tüm arkadaşlarınızı tek bir görüşme içerisine almanıza da izin veriyor. Eğer mevcut arkadaşlarınızla konuşmak istemiyor ve yeni kişilerle tanışmak istiyorsanız, uygulamanın buna izin veren bir özelliği de mevcut ve dünyanın her yerinden insanlarla görüşmeniz mümkün.

Kullandığınız mesajlaşma uygulamasından sıkıldıysanız, diğer mobil platformlarda da uygulamaya sahip olan Coco'yu denemenizi öneriyorum.