Codoforum

Codoforum

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 286
  • DOSYA BOYUTU 5.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Codologic

Codoforum sayesinde web sitelerinize en kolay yoldan forum kurabilir ve ziyaretçi çekebilirsiniz.

Codoforum, web sitesine bir forum kurmak isteyen kullanıcıların deneyebilecekleri çözümler arasında yer alıyor ve pek çok diğer forum sisteminin aksine hem ücretli hem de ücretsiz seçenekler sunuyor. Özellikle giriş seviyesindeki kullanıcıların ücretli herhangi bir sürüme ihtiyaç duyacağını pek sanmıyorum ve bu nedenle göz atmaktan çekinmeyin.

Pek çok diğer forum sisteminin aksine güzel bir tasarım ortaya koyan ve kesinlikle ziyaretçiler tarafından tercih edileceğine inandığım Codoforum, ziyaretçi tarafının yanında yöneticiler için de forum yönetimini oldukça kolay bir hale getiriyor.

Dileyen kullanıcılar forumu kendi sunucularına kurabiliyorlar ancak uygulamanın yaratıcıları da hazır kurulmuş forum sistemi teslim edebiliyor ve belli bir sınıra kadar ücretsiz barındırma sunuyorlar. Dolayısıyla denemelik bir forum açmak isterseniz Codoforum'un tüm yeteneklerini görebiliyor ve daha fazlası için kolaylıkla karar verebiliyorsunuz.

Farklı başlıklar altındaki navigasyon menülerinin iyi hazırlanmış olması ve içeriklerin alt dalları ile üst kısımları arasında kolayca gezinme seçenekleri sayesinde Codoforum'un bilgi yönetimini daha kolay bir hale getirdiği aşikar. Ayrıca kullanıcılara sosyal ağ hesaplarıyla giriş yapabilme seçeneği sunması sayesinde üyeliklerin de daha hızlı bir hale geldiğini söyleyebilirim.

Yeni bir forum kurmak isteyen kullanıcıların kesinlikle denemeleri ve ihtiyaçlarına uyup uymadığını test etmeleri gerektiğini düşünüyorum.