Coinpayu APK

Coinpayu APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 141
  • DOSYA BOYUTU 31 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Coinpayu

Coinpayu APK reklam görüntüleyerek kripto para kazanmanıza olanak tanıyor.

Günümüzün sanal para birimi kripto para, birçok kişinin yatırım araçlarından biri olmuş durumda. Her ne kadar hangi kripto paranın yükseliceği bilinmesede insanlar bir umut yatırım yapmaktadırlar.

Kimi insanlar ise bedava dağıtılan kripto paraları almaktadır. Bu sayede değerleneceği düşünülmektedir. Tabi bu durumun ne olacağı bilinmese de reklam izleyerek kripto para dağıtan bir uygulama mevcut. Bu uygulamalardan biri olan Coinpayu APK  bulunmaktadır. 

Coinpayu APK İndir

Ücretsiz olan uygulama reklam görüntüleyerek kripto para kazanmanıza olanak tanıyor. Bu durum diğer reklam görüntüleme uygulamalarından daha avantajlı gibi duruyor. Çünkü birçok reklam görüntüleyerek para veren uygulama gerçek para birimleri üzerinden ücret ödemekte ve bu ücretler oldukça düşük seviyede oluyor. 

Ancak kripto para gibi dezenformasyona uğrayan paralar bir gün çok yüksek seviyelere çıkabilir. Tabi bu durumun tam tersi olabilir ve diğer kripto paralar gibi sıkıntı yaratabilir. Siz de reklam görüntüleyerek ücretsiz bir şekilde kripto para sahibi olmak istiyorsanız Coinpayu APK uygulamasını cihazınıza kurabilirsiniz.