Harcamalarım

Harcamalarım

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 67,382
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Temel Bilgisayar

Harcamalarım, kişisel ya da üyesi olduğunuz hanenin kişisel harcamalar kaydını tutabileceğiniz özellik kısıtlamalı ücretsiz bir programdır.

Harcamalarım programı, kişisel harcamalarınızı kayıt altında tutarak ekonomik giderlerinizi daha rahat kontrol etmenizi sağlayan bir programdır.

Harcamalarım programı ile ana gider türlerinizi belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz ana gider türlerinin alt türlerini oluşturarak aylık/yıllık harcamalarınızı net bir şekilde takip edebilirsiniz.

Günümüzde çok sık kullanılan bir ödeme türü olan kredi kartı kullanarak gerçekleşen harcamaları da Harcamalarım programında belirtebilir ve gelecek taksitlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Harcamalarım programı çerçevesinde oluşturduğunuz verileri rapor olarak dışarı aktarabilirsiniz. Programın "Plus" isimli ücretli ek özellikleriyle, bulunduğunuz yere özel tavsiyeler edinebilirsiniz. Türkiye İstatistik Kurumu tarafından desteklenen bu tavsiyelerle daha avantajlı bir ev ekonomisine sahip olabilirsiniz.

Harcamalarım programına gidereceğiniz tüm veriler bilgisayarınızın "Belgelerim" klasörü altında saklanır ve bilgileriniz hiçbir harici bilgisayarla paylaşılmaz.