Combat Monsters

Combat Monsters

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 203
  • DOSYA BOYUTU 107 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rubicon Development

Combat Monsters, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu efektlere sahip sıra tabanlı bir savaş oyunudur.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu efektlere sahip sıra tabanlı bir savaş oyunu olan Combat Monsters'da yer alan ve sizin komutlarınız doğrultusunda savaşlara giren birbirinden farklı özelliklere sahip bir çok canavara sahip olacaksınız.

Canavarlarınız sizin için ya düşmanlarınızı yok edecek ya da emirlerinizi yerine getirmek uğruna girdikleri savaşlarda cesurda can verecekler.

Çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz oyunda ister arkadaşlarınıza karşı isterseniz de dünya üzerindeki diğer tüm oyunculara karşı mücadele verebilirsiniz.

Destenizde yer alan canavarlarla her savaş için en iyi stratejileri belirlemeli ve düşmanlarınızı savaş alanında alt etmelisiniz. Bu noktada en önemli olan şey kahramanınızı ne pahasına olursa olsun korumak olacaktır.

132 adet canavarın, 70 adet silahın, 28 adet kalkanın, 42 adet büyünün, 22 adet rünün ve 12 adet kahramanın yer aldığı oyunda ayrıca 120'den fazla farklı harita yer almaktadır.

Ölümcül savaşların asla sonunun gelmediği Combat Monsters'ı hemen Android cihazlarınız üzerine indirerek, bu sonu gelmeyen macerada sizler de yerinizi alabilirsiniz.