Contract Killer Zombies 2

Contract Killer Zombies 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 661
  • DOSYA BOYUTU 259 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

Contract Killer Zombies 2 başarılı bir korku oyunudur

Contract Killer Zombies 2 bolca aksiyonu güzel grafikler ve eğlenceli bir oynanışla birleştiren bir mobil korku oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen iOS oyunu zombi kıyametinin arkasındanki sır perdesini aralamaya çalışan Evelyn'in hikayesini konu almakta. Tehlike ve ölüm dolu bu şehirde hayatta kalmaya çalışan Evelyn dünyaya bu zombi virüsünü kimin, neden yaydığını öğrenebilmek için Savehaben Araştırma merkezine girmeli ve buradaki zombi yığınlarını temizleyerek cevaplara ulaşmalıdır. Evelyn bu amacı için birçok engeli aşmalı ve ölüm kokan yolları takip etmelidir.

Contract Killer Zombies 2 iOS cihazınızın limitlerini zorlayacak derecede kaliteli grafiklere sahiptir. 3. şahıs bakış açısından kontrol ettiğimiz Evelyn ile zombi dolu sokaklarda ve farklı kapalı mekanlarda haytta kalmaya çalışacağız. Birçok farklı silahı kullanabilen Evelyn ile istersek testere, samuray kılıcı veya balta gibi yakın dövüş silahlarını, istersek de tabanca, makinalı veya pompalı tüfek gibi ateşli silahları kullanabiliyoruz. Silahlarda sunulan çeşitlilik oyuna ekstra eğlence katarken oyunun sürükleyiciliğini arttırıyor.

Contract Killer Zombies 2'nin sunduğu ek oyun modu olan hayatta kalma modu da oldukça eğlenceli bir parça olarak oyunda yer almakta. Bu modda hayatta kalan insanları akın akın üzerimize saldıran zombilere karşı korumaya çalışıyoruz ve en yüksek puanı elde etmeye çalışıyoruz. Bunun yanında oyunun senaryo modundaki güçlü bölümsonu canavarları da oyuna oldukça heyecan katmakta.

Contract Killer Zombies 2 hakkında fikir sahibi olabilmek için bolca oynanış görüntüsü içeren tnaıtım videosunu seyredebilirsiniz: