FRONTLINE COMMANDO D-DAY APK

FRONTLINE COMMANDO D-DAY APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22,910
  • DOSYA BOYUTU 335.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

D-DAY APK, 2. Dünya Savaşı'nı konu alan başarılı bir FPS oyunudur. FRONTLINE COMMANDO D-DAY APK, senaryosu, atmosferi ve grafikleriyle türünün en iyilerinden.

FRONTLINE COMMANDO: D-DAY APK, FPS türünde oldukça kaliteli grafiklerle donatılmış ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

D-DAY APK İndir

Call of Duty ve Medal of Honor gibi ünlü FPS serilerinin ve Er Ryan'ı Kurtarmak gibi klasik olmuş Hollywood yapımlarının çıkış noktası olan 2. Dünya Savaşı'nın efsane çarpışması olan Normandiya Çıkarması'nı konu alan Android oyunu bize bu savaşta yer alan bir askerin gözünden o günleri yaşamamıza imkan tanımakta.

Oyunda D-Day olarak adlandırılan Normandiya Çıkarması'ndan başlayarak Fransa'yı Nazi Almanyası'ndan kurtarmaya çalışıyoruz ve sahillerden siperlere ve tünellere kadar birçok farklı yerde Naziler'le savaşıyoruz.

Oldukça uzun bir tek kişilik senaryoya sahip 2. Dünya Savaşı Oyunu etkileyici grafik kalitesiyle öne çıkıyor. Bir Android oyununa göre standartların çok üzerinde olan grafik kalitesi yok edilebilir çevresel öğeler ve ileri seviye fizik hesaplamarıyla desteklenmektedir.

Oyunda 2. Dünya Savaşı'na ve döneme özgü birçok farklı silah seçeneğinden birini tercih edebiliyor ve yeni silahları satın alabiliyoruz. Bunun yanında menzilli top atışı desteği ile düşman cephelerini ve mevzilerini kolayca çökertebilirken bazuka yardımıyla acımasız Alman tanklarına meydan okuyabiliyoruz.

Frontline Commando: D-DAY'de standart silahların yanında sabit makinalı tüfekler ve uçaksavar gibi farklı silahları kullanabiliyoruz. El bombası gibi yardımcı ekipmanlarda oyuna çeşitlilik anlamında renk katmaktadır.

D-DAY APK Oyun Özellikleri

  • Aksiyonu görün ve hissedin.
  • Büyük tek oyunculu senaryo
  • Savaş bölgesine koşun.
  • Ölümcül silah cephaneliğini yönetin.

Çarpıcı konsol kalitesinde grafikler, hassas kontroller, gelişmiş fizik, yok edilebilir ortamlar ve seslendirmeyle en iyi 3. şahıs nişancı oyunlarından biri olan D-Day, gerçek sahil çıkartmalarına dayanan 145 görev içeren 5 ayrı senaryo sunuyor.

Güçlü tankları ve topları yok ediyor, uçaksavar silahlarıyla bombardıman uçakları ve refakat uçaklarını indiriyor, mayınlar ve engelleri aşarak düşman topraklarına giriyor, 2. Dünya Savaşı’nın silahlarıyla düşmanları teker teker veya toplu şekilde toprağa gömüyoruz.

Eğer yüksek aksiyona sahip FPS oyunlarını seviyorsanız FRONTLINE COMMANDO: D-DAY'i denemenizi tavsiye ediyoruz.