CONTRACT KILLER: ZOMBIES

CONTRACT KILLER: ZOMBIES

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 355
  • DOSYA BOYUTU 13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

CONTRACT KILLER: ZOMBIES heyecan dolu bir zombi oyunudur

CONTRACT KILLER: ZOMBIES eğer FPS türündeki oyunları ve zombileri avlamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek ücretsiz bir Android oyunudur.

CONTRACT KILLER: ZOMBIES'te beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan zombi felaketinin ardından hayatta kalan birkaç kişiden birini yönetiyoruz. Artık bizim için hergün sadecebaşka bir gündür. Yarını görebilmemiz ise şans olarak nitelendirilmektedir. Tek yaptığımız şey bu yürüyen et yığınlarını öldürmek ve öldürmeye devam etmektir.

Biz aslında bir kahraman değiliz, sadece hayatta kalmaya çalışan biriyiz. Fakat iyi olduğumuz tek birşey vardır; o da zombileri avlamaktır ve bu işte de gerçekten de iyiyiz.

Heyecan dolu bir zombi oyunu olan CONTRACT KILLER: ZOMBIES'te görevimiz zombi felaketinin ardından zombiler tarafından istila edilmiş şehirlerin içine dalarak hayatta kalmış insanları kurtarmak, erzak ve teçhizat toplamak ve yolumuza çıkan bütün zombileri temizlemektir.

Oyunda birçok farklı silahı zombi katliamımızı renklendirmek için kullanabiliyoruz. Standart bir tabancadan pompalı tüfeğe, makinalı tüfeklerden roket atarlara kadar birçok farklı silah çeşidi oyunda bizleri beklemekte. Oyunda kafasından vurduğumuz ve arka arkaya öldürdüğümüz zombiler için bonus puanlar toplamaktayız. FPS türünün Android cihazlara güzel bir uyarlaması olan CONTRACT KILLER: ZOMBIES denenmeyi hakediyor.

Not: Oyun ilk açıldığında kurulum için internet üzerinden ek dosyalar indirmektedir. Bu nedenle WiFi bağlantı kullanmanız tavsiye edilmektedir.